Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18-06 11:00 | 18-06-2016 11:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | SKBG | Young Boys | Pulje 1 | 1 | 5 oldboys (32+) |
4-1
|
18-06 11:00 | 18-06-2016 11:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | Arresthuset Aabenraa | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | Pulje 1 | 1 | 5 oldboys (32+) |
4-2
|
18-06 11:00 | 18-06-2016 11:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Høffner Revision | Odense Boldklub | Pulje 1 | 1 | 7 mands (16+) |
9-0
|
18-06 11:00 | 18-06-2016 11:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Novo Nordisk | Portland | Pulje 1 | 1 | 7 mands (16+) |
3-0
|
18-06 11:35 | 18-06-2016 11:35 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | FC Brydes | Redmark | Pulje 1 | 1 | 7 mands (16+) |
1-4
|
18-06 11:35 | 18-06-2016 11:35 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Novo Nordisk | Thomas Cook | Pulje 1 | 1 | 7 super oldboys (38+) |
0-2
|
18-06 11:45 | 18-06-2016 11:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Novo Mix 1 | Novo Mix 2 | Pulje 1 | 1 | 5 mix (16+) |
5-5
|
18-06 11:45 | 18-06-2016 11:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | De gule Engle | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | Pulje 1 | 2 | 5 oldboys (32+) |
4-1
|
18-06 12:10 | 18-06-2016 12:10 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | RKS | Campione | Pulje 1 | 1 | 7 super oldboys (38+) |
1-2
|
18-06 12:10 | 18-06-2016 12:10 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Portland | Høffner Revision | Pulje 1 | 2 | 7 mands (16+) |
0-3
|
18-06 12:30 | 18-06-2016 12:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Novo Mix 2 | De Røde Enker | Pulje 1 | 2 | 5 mix (16+) |
6-14
|
18-06 12:30 | 18-06-2016 12:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | Young Boys | Arresthuset Aabenraa | Pulje 1 | 2 | 5 oldboys (32+) |
1-5
|
18-06 12:45 | 18-06-2016 12:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Odense Boldklub | Redmark | Pulje 1 | 2 | 7 mands (16+) |
0-10
|
18-06 12:45 | 18-06-2016 12:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Novo Nordisk | FC Brydes | Pulje 1 | 2 | 7 mands (16+) |
2-4
|
18-06 13:15 | 18-06-2016 13:15 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | Young Boys | Pulje 1 | 3 | 5 oldboys (32+) |
1-0
|
18-06 13:15 | 18-06-2016 13:15 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | De gule Engle | SKBG | Pulje 1 | 3 | 5 oldboys (32+) |
0-2
|
18-06 13:20 | 18-06-2016 13:20 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Novo Nordisk | RKS | Pulje 1 | 2 | 7 super oldboys (38+) |
6-0
|
18-06 13:20 | 18-06-2016 13:20 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Thomas Cook | Campione | Pulje 1 | 2 | 7 super oldboys (38+) |
0-0
|
18-06 13:55 | 18-06-2016 13:55 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Høffner Revision | Redmark | Pulje 1 | 3 | 7 mands (16+) |
5-4
|
18-06 13:55 | 18-06-2016 13:55 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Portland | FC Brydes | Pulje 1 | 3 | 7 mands (16+) |
2-7
|
18-06 14:00 | 18-06-2016 14:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | De Røde Enker | Novo Mix 1 | Pulje 1 | 3 | 5 mix (16+) |
6-7
|
18-06 14:00 | 18-06-2016 14:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | Arresthuset Aabenraa | De gule Engle | Pulje 1 | 4 | 5 oldboys (32+) |
7-0
|
18-06 14:30 | 18-06-2016 14:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Novo Nordisk | Odense Boldklub | Pulje 1 | 3 | 7 mands (16+) |
9-0
|
18-06 14:30 | 18-06-2016 14:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Campione | Novo Nordisk | Pulje 1 | 3 | 7 super oldboys (38+) |
0-2
|
18-06 14:45 | 18-06-2016 14:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | SKBG | Pulje 1 | 4 | 5 oldboys (32+) |
1-7
|
18-06 14:45 | 18-06-2016 14:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | Young Boys | De gule Engle | Pulje 1 | 5 | 5 oldboys (32+) |
2-3
|
18-06 15:05 | 18-06-2016 15:05 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Thomas Cook | RKS | Pulje 1 | 3 | 7 super oldboys (38+) |
3-0
|
18-06 15:30 | 18-06-2016 15:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | SKBG | Arresthuset Aabenraa | Pulje 1 | 5 | 5 oldboys (32+) |
2-3
|
19-06 10:00 | 19-06-2016 10:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Young Boys | SKBG | Pulje 1 | 6 | 5 oldboys (32+) |
1-7
|
19-06 10:00 | 19-06-2016 10:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | Arresthuset Aabenraa | Pulje 1 | 6 | 5 oldboys (32+) |
2-3
|
19-06 10:00 | 19-06-2016 10:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Thomas Cook | Novo Nordisk | Pulje 1 | 4 | 7 super oldboys (38+) |
2-1
|
19-06 10:00 | 19-06-2016 10:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Campione | RKS | Pulje 1 | 4 | 7 super oldboys (38+) |
2-1
|
19-06 10:35 | 19-06-2016 10:35 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Odense Boldklub | Portland | Pulje 1 | 4 | 7 mands (16+) |
3-0
|
19-06 10:35 | 19-06-2016 10:35 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | FC Brydes | Høffner Revision | Pulje 1 | 4 | 7 mands (16+) |
6-0
|
19-06 10:45 | 19-06-2016 10:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | De gule Engle | Pulje 1 | 7 | 5 oldboys (32+) |
4-2
|
19-06 10:45 | 19-06-2016 10:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | Novo Mix 2 | Novo Mix 1 | Pulje 1 | 4 | 5 mix (16+) |
11-2
|
19-06 11:10 | 19-06-2016 11:10 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Redmark | Novo Nordisk | Pulje 1 | 4 | 7 mands (16+) |
2-2
|
19-06 11:10 | 19-06-2016 11:10 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | RKS | Novo Nordisk | Pulje 1 | 5 | 7 super oldboys (38+) |
2-5
|
19-06 11:30 | 19-06-2016 11:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Arresthuset Aabenraa | Young Boys | Pulje 1 | 7 | 5 oldboys (32+) |
1-0
|
19-06 11:30 | 19-06-2016 11:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | De Røde Enker | Novo Mix 2 | Pulje 1 | 5 | 5 mix (16+) |
15-4
|
19-06 11:45 | 19-06-2016 11:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Campione | Thomas Cook | Pulje 1 | 5 | 7 super oldboys (38+) |
0-2
|
19-06 11:45 | 19-06-2016 11:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | Redmark | Portland | Pulje 1 | 5 | 7 mands (16+) |
3-0
|
19-06 12:15 | 19-06-2016 12:15 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Novo Mix 1 | De Røde Enker | Pulje 1 | 6 | 5 mix (16+) |
9-14
|
19-06 12:15 | 19-06-2016 12:15 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | SKBG | De gule Engle | Pulje 1 | 8 | 5 oldboys (32+) |
7-6
|
19-06 12:20 | 19-06-2016 12:20 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Høffner Revision | Novo Nordisk | Pulje 1 | 5 | 7 mands (16+) |
1-4
|
19-06 12:20 | 19-06-2016 12:20 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | FC Brydes | Odense Boldklub | Pulje 1 | 5 | 7 mands (16+) |
6-0
|
19-06 12:55 | 19-06-2016 12:55 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 5 | Novo Nordisk | Campione | Pulje 1 | 6 | 7 super oldboys (38+) |
1-2
|
19-06 12:55 | 19-06-2016 12:55 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 6 | RKS | Thomas Cook | Pulje 1 | 6 | 7 super oldboys (38+) |
0-3
|
19-06 13:00 | 19-06-2016 13:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Young Boys | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | Pulje 1 | 8 | 5 oldboys (32+) |
2-2
|
19-06 13:00 | 19-06-2016 13:00 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | De gule Engle | Arresthuset Aabenraa | Pulje 1 | 9 | 5 oldboys (32+) |
4-0
|
19-06 13:45 | 19-06-2016 13:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | SKBG | Brandvæsenets Idrætsforening KBH | Pulje 1 | 9 | 5 oldboys (32+) |
6-1
|
19-06 13:45 | 19-06-2016 13:45 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 2 | De gule Engle | Young Boys | Pulje 1 | 10 | 5 oldboys (32+) |
4-1
|
19-06 14:30 | 19-06-2016 14:30 | Stadion ved Hannerup skov- Bane 1 | Arresthuset Aabenraa | SKBG | Pulje 1 | 10 | 5 oldboys (32+) |
2-1
|
Stævneansvarlig: Ronni Dahl Tlf.: 42 23 58 53